Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Akceptuje
O nas
Zlecaj zadania, pozyskuj klientów – układ idealny

Każdy z nas posiada jakieś mocne strony, zalety, pasje bądź umiejętności. Nie ma jednak ludzi doskonałych, wykonywanie jednych czynności przychodzi nam z łatwością, z innymi zwlekamy i liczymy na wsparcie innych. OZII.pl to serwis, gdzie możesz powierzyć wykonanie pewnych zadań specjalistom, jak również podzielić się swoimi umiejętnościami, świadcząc usługi na rzecz innych.

Nie musisz być dobrym we wszystkim
Doskonale radzisz sobie z pracami domowymi, dobrze czujesz się w kwestiach finansowych, jednak pomalowanie mieszkania to dla Ciebie zbyt duże wyzwanie? Nie musisz mieć z tego powodu żadnych kompleksów ani wyrzutów sumienia. Jest wiele osób, które nie są w stanie zapanować nad porządkiem w domu, a dla Ciebie to czysta przyjemność. OZII.pl pozwoli Ci pozyskać pomoc, zarówno w codziennych, jak też bardziej specjalistycznych pracach. Zrzesza on fachowców z bardzo wielu branż, dzięki czemu mamy możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce rodzaj zadania, po czym uzyskamy dostęp do listy wielu specjalistów, którzy się tym zajmują. To proste i bardzo wygodne.

Dziel się swoimi umiejętnościami
OZII.pl to nie tylko portal dla tych, którzy poszukują specjalistów, ale też dla wykonawców. Masz własną firmę, wciąż chcesz się rozwijać i poszerzać grono swoich klientów. Rejestracja na stronie otwiera Ci kolejne drzwi kariery. Nie jest to jednak tylko propozycja dla tych, którzy na co dzień świadczą usługi z konkretnej branży, takiej jak księgowość, oprogramowania, marketing czy reklama. Istnieją osoby, które są dobre w jakiejś dziedzinie i mają na co dzień mnóstwo wolnego czasu. Twoją pasją jest fotografia? A może lubisz spędzać czas na pracach ogrodowych? Pasjonaci również mogą skorzystać z możliwości ogłaszania swojej pomocy w serwisie OZII.pl. Jest to miejsce dla każdego, jesteśmy tylko ludźmi, potrzebujemy wsparcia, jak też dzielenia się swoimi pasjami i umiejętnościami.

OZII ceni Twoją prywatność
Zakładając profil na stronie, mamy pewność, że nasze dane są w pełni bezpieczne, poufne oraz widoczne jedynie dla wybranych usługodawców. Możemy być anonimowi, zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę. Pozostali użytkownicy nie mają dostępu do naszych danych osobowych. Dla jednych to ważny aspekt podobnych serwisów, dlatego OZII postanowiło wesprzeć takich użytkowników i respektować ich prawo do prywatności.

Poszukiwanie dobrego fachowca często opiewa w przeglądanie dziesiątek zleceń. Dotarcie do klientów również jest w dzisiejszych czasach trudniejsze, zważywszy na rosnącą konkurencję. OZII.pl pomaga obu grupom ludzi, każdy może zatem liczyć na wymierne korzyści.